Audyty środowiskowe i BHP

Audyty środowiskowe i BHP

Jako niezależny zewnętrzny ekspert przeprowadzamy na zakładach pracy audyty zgodności z wymaganiami prawa oraz wymaganiami korporacyjnymi w zakresie ochrony środowiska oraz BHP.

Działalność każdej firmy musi być zgodna z lokalnymi, krajowymi, a czasem międzynarodowymi wymaganiami prawnymi, również środowiskowymi i BHP. Ponadto wiele dużych organizacji posiada liczne wymogi wewnętrzne, które zapewniają spójność działań operacyjnych w różnych miejscach. Kiedy musisz regularnie zgłaszać do siedziby firmy zagadnienia związane ze środowiskiem i BHP, nasi eksperci przeprowadzą szczegółowy audyt zgodności względem wymagań ochrony środowiska i BHP wg Twoich wytycznych.

Jeśli uważasz, że w Twojej organizacji kwestie związane z ochroną środowiska i BHP należy poprawić, jesteśmy w stanie przygotować odpowiednie procedury, a następnie je wdrożyć. Nasze raporty zgodności niosą ze sobą wartość dodaną ze względu na fakt, iż dają możliwość porównania wyników w odniesieniu do poprzednich lat oraz innych podmiotów w Twojej organizacji, w związku z czym będziesz od razu wiedzieć, jaka naprawdę jest efektywność Twojego przedsiębiorstwa.

Kontakt


Lion Environmental Sp. z o.o.
ul. Ratuszowa 11
03-450 Warszawa

Tel: +48 881 331 080
Tel: +48 510 141 063
NIP: 1133011227
Regon: 385612236