Ivey-sol® Technologia Remediacji Surfaktantami

Lion Environmental podjął współpracę z Ivey International Inc. w celu dostarczenia do Polski oraz obszaru Europy Środkowej i Wschodniej innowacyjnej technologii remediacyjnej.

Ivey-sol®, technologia remediacji surfakantami wspomaga oczyszczanie terenów od ponad 25 lat.

Ivey International Inc. jest wielokrotnie nagradzaną, międzynarodową firmą zajmującą się technologią remediacji, która opracowała i opatentowała innowacyjne produkty remediacyjne, takie jak Ivey-sol® (Technologia Remediacji Surfaktantami), czy linię produktów DECON-IT® (Środki Odkażania Powierzchni).

Ivey-sol® zyskał światowe uznanie jako gwarancja poprawy wyników zarówno fizycznej (MPE, P&T, płukanie gruntu), biologicznej (bioremediacja tlenowa i beztlenowa) jak i chemicznej (utlenianie i redukcja) remediacji gleb, osadów, spękanych skał macierzystych oraz wód powierzchniowych i gruntowych zanieczyszczonych węglowodorami ropopochodnymi (benzyną, olejem napędowym, olejem silnikowym, olejem opałowym), rozpuszczalnikami chlorowanymi (CT, TCE, PCE, PCB), substancjami per- i polifluoroalkilowymi (PFOA, PFAS) oraz związkami metaloorganicznymi (TEL, TBT, TPT). Ivey-sol® działa zgodnie z rozporządzeniem REACH, nie zawiera niebezpiecznych zanieczyszczeń, nie narusza równowagi ekologicznej. Stosowanie Ivey-sol® zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy w każdym projekcie remediacji.

Aby uzyskać więcej informacji z w zakresie technologii remediacji i dekontaminacji w Europie Środkowej i Wschodniej, skontaktuj się z IVEY pod adresem info@iveyinternational.com lub Lion Environmental pod adresem admin@lionenvironmental.com

Kontakt


Lion Environmental Sp. z o.o.
Ratuszowa 11
03-450 Warszawa

Tel: +48 881 331 080
Tel: +48 510 141 063
NIP: 1133011227
Regon: 385612236