Zarządzanie zasobami naturalnymi

Zarządzanie zasobami naturalnymi

Poszukiwanie i produkcja surowców naturalnych jest dużym wyzwaniem, ale również dochodowym biznesem. Bardzo często zatwierdzenie koncesji na poszukiwania czy wydobycie surowców naturalnych w ograniczonym czasie jest kluczem do sukcesu.

Wówczas może być wymaganych ponad trzydzieści różnych pozwoleń i zgód, ale nasi zaangażowani geolodzy, hydrogeolodzy i inżynierowie chętnie porozmawiają o Twoich pomysłach i możliwościach związanych z zasobami naturalnymi w celu ustalenia właściwej strategii i założeń. Nasze doświadczenie obejmuje złożenie wniosku o udzielenie koncesji na poszukiwanie i wydobywanie złóż na poziomie lokalnym i krajowym dla wszystkich etapów danej operacji, w tym poszukiwań przy użyciu badań sejsmicznych i odwiertów badawczych, rozpoznawczych oraz badawczo-rozpoznawczych.

Ponadto, operacje związane z wydobyciem zasobów naturalnych wymagają zużycia znacznych ilości wody. Nasz zespół ekspertów przyjrzy się Twojemu zapotrzebowaniu na wodę i pomoże oszacować bilans wodny. Podobne problemy mogą pojawić się, kiedy obiekt wytwarza za duże ilości odpadów, ścieków oraz osadów poflotacyjnych. Zorganizujemy dla Ciebie zewnętrzny audyt składowisk odpadów i niezależnie od tego, czy działasz w branży naftowej czy na rynku kruszyw, opracujemy dla Ciebie najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Kontakt


Lion Environmental Sp. z o.o.
ul. Ratuszowa 11
03-450 Warszawa

Tel: +48 881 331 080
Tel: +48 510 141 063
NIP: 1133011227
Regon: 385612236